Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Rehber
  4. »
  5. Steam Puanı Ne İşe Yarar?

Steam Puanı Ne İşe Yarar?

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
335
steam

Steam puanları, profilinizi özelleştirmek ve topluluk üyelerine ödül vermek için kullanılan puanlardır. Profilinizi özelleştirmek için Steam Puan Dükkanı’ndan satın alabileceğiniz öğeleri sizler için aşağıda sıraladık.

  • Hareketli avatarlar
  • Çerçeveler
  • Arka planlar
  • Rozetler
  • Sohbet öğeleri

Steam deneyiminizi Puan Dükkânı öğeleriyle özelleştirin

steam

Bu ögeleri bir defa satın aldığınızda ömür boyu kullanabilirsiniz. Yani ögelerin zaman kısıtlaması yoktur, sonsuza kadar kullanımı sizin olur. Bu konuda bilmeniz gereken önemli bir detay ise; Puan Dükkanı’ndan satın aldığınız ögeleri takas edemez ve pazarda satamazsınız.

Puanlar sonucunda iki tip rozet kazanılır. Eğer diğer Steam kullanıcılarını puanlarınızla ödüllendirirseniz cömertlik rozeti kazanırsınız. İkinci rozet ise ödül alanlar içindir. Çok kaliteli içerikler üretiyor, iyi işler ortaya koyuyorsanız birileri sizi takdir edecektir. Başkaları tarafından belli bir sayının üzerinde puan hediye edilirse katılımcı rozeti kazanırsınız.

Steam’da puan kazanmak için alışveriş yapmanız veya topluluğa katkıda bulunmak için çaba harcamanız gerekir. Steam’da yaptığınız her 1 TL’lik harcamada 12 Steam puanı kazanırsınız.

Steam puanlarınızı kullanmak için bağlantıya tıklayınız.

Kaynak: https://uptopico.com/steam-puani-ne-ise-yarar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.