Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Haberleri
  4. »
  5. Yeni Valorant Modu! Kopya

Yeni Valorant Modu! Kopya

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
3604
valorant

Riot Games tarafından geliştirilen Valorant, yeni oyun modu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Kopya ismindeki mod, tüm takımın aynı ajan ile oynamasına izin veriyor.

League Of Legends ile bilinen hepimiz birimiz için modu ile aynı içeriklerde olacak.

2.09 yaması ile gelicek olan Kopya modu oldukça fazla ilgi gördü bu moduN gelmesi oyuncuları oldukça heyecanlandırmış vaziyette. Sosyal medya hesapları üzerinde bu sürümünün geliceğini Valorant önceden duyurdu.

Kapalı beta sürecinde bile oyuncular tarafından yoğun bir ilgi ile karşılaşmış olan Valorant oldukça kısa bir sürede kendine hatırı sayılır bir oyuncu kitlesi edinmeyi başardı.

2.09 Yaması Ne Zaman Çıkacak?

Kopya

Valorant’ın Sosyal medya üzerinden duyurduğu ve 2.09 yaması ile gelicek olan kopya modu ne zaman çıkacak şeklinde oldukça fazla araştırma olmasına istinaden sizlere ne zaman çıkacağı hakkındaki bilgiyi buradan ulaştırmış olacağız. 12.05.2021 tarihinde çıkacak olan yeni modu 2 hafta oynama süresi ile sınırlandırılacak 25.05.2021 tarihinde geri kalkacağı yönünde bir bilgi geçildi bu bilgi sonrasında insanlar tarafından sevilirse oyuna geri getirilmesi mümkün olacağını düşünüyoruz.

Kopya modu için Valorant Türkiye hesabından paylaşılan bilgi şu şekilde

Valorant Kopya modu, tüm takımın aynı ajan ile oynamasına izin veriyor.

Oyuncular yeni mod ile demokratik bir şekilde ajan seçebilecekler. Ajanlar rastgele bir şekilde seçilmiyor. Seçme işlemi tamamen oyuncuların oylamalarına kalmış durumda. Her takımın oynamak istediği ajana oy vemesi gerekir. En çok oy alan ajan seçilir ve maça başlanır. Kopya modu ile gelen bir kaç yenilik daha var. Her turda ulti hariç herşey yenilenir ve oyuncular sabit sayıda kredi alır.

Valorant Global hesabından ise şu şekilde bir paylaşım yapılmış durumda.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir