Teknoloji Arşivi –

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İncelemeler
 4. »
 5. Ehliyet Kursu Sürecini Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama Önerisi

Ehliyet Kursu Sürecini Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama Önerisi

Yaşar Çobanlar Yaşar Çobanlar -
978
mobil-uygulama

Ehliyet Kursu, Pandemiden bağımsız şekilde uzaktan eğitim şeklinde hayatımızın bir parçası haline gelebilir. Bu nedenle kursiyerlerin daha verimli bir eğitim ve sınav için çalışmalarını kolaylaştıracak 5 mobil uygulamaları derledik.

Ehliyet kurs’larıda son zamanlarda pandemi sebebi ile uzaktan eğitim ile sınav hazırlıklarını tamamlama üzerine bir eğitim yönüne geçmiş durumda. Bu zamanda kursiyerleri için bizde 5 farklı uygulama ile sınavlarda başarı gösterilebilcek uygulamaları telefonunuza indirerek kullanmaya başlayabilirisniz.

Koronavirüs sebebi ile tüm dünya’da pandemi ilan edildi. Bu durumdan en çok etkilenen sektörlerden biride ehliyet kursları oldu. Kursiyerler bu dönemde sınavlarına her yerden çalışma imkanı bulamadıkları için uygulama daha yararlı hale geldi.

Ehliyet Kursu’nu Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama

Android Google Play

 • Ehliyet Sınav Soruları
 • Ehliyet sınav soruları 2021
 • Ehliyet sınav soruları 2022

iOS App Store

 • Ehliyet sınav sorulari 2021
 • Ehliyet 2021 Sınav Soruları
 • Ehliyet Sınav Soruları 2022

Ehliyet Sınav Soruları

Ehliyet sınavlarınızda sizlere en iyi şekilde geçmiş dönemlerdeki sınavlara çalışmanıza olanak sağlıyan doğru yanlış cevap seçenekleri ile sizlerin kendinizi geliştirmeniz yönünde fayda sağlayan bir uygulama. Toplamda 50 soruya cevap verecek adaylar , en az 35 doğru cevap vermesi durumunda sınavdan başarılı olacaklar. Soruları size özel mobil uygulama üzerinden çözeceksiniz.

 • Puanı: 4.8 yıldız
ehliyet kursu

Ehliyet sınav soruları 2021

Hem sınav yükünüzü azaltmak, hemde sizi bu yeni sınav sistemine hazırlamak için uzman hocalarla çalıştığını belirten ve size bir birinden değerli toplamda 21 farklı sınav hazırlanmış durumda.
Değişen eski ve yeni sınav sistemine uygun özgün ehliyet sınav sorularından oluşan toplamda 750 adet sorudan oluşan testler mevcut.

 • Puanı: 4,9 yıldız
en badge web generic

Ehliyet sınav sorulari 2021

Ehliyet sınavlarınızda sizlere en iyi şekilde geçmiş dönemlerdeki sınavlara çalışmanıza olanak sağlıyan doğru yanlış cevap seçenekleri ile sizlerin kendinizi geliştirmeniz yönünde fayda sağlayan bir uygulama. Toplamda 50 soruya cevap verecek adaylar , en az 35 tane doğru bilmesi durumunda sınavdan başarılı olacaklar. Soruları size özel mobil uygulama üzerinden çözeceksiniz.

 • Puanı: 4.7 yıldız
app-store

Ehliyet 2021 Sınav Soruları

Hem sınav yükünüzü azaltmak, hemde sizi bu yeni sınav sistemine hazırlamak için uzman hocalarla çalıştığını belirten ve size bir birinden değerli toplamda 21 farklı sınav hazırlanmış durumda.
2016 ve 2020 yılları arasında değişen eski ve yeni sınav sistemine uygun özgün ehliyet sınav sorularından oluşan toplamda 750 adet üstünde sorudan oluşan testler mevcut. Ayrıca uygulama içerisinde yabancı kişiler için Arapça ve İngilizce sınav soruları‘da sistemde görülmekte

 • Puanı: 4.8 yıldız
app-store

Ehliyet Sınav Soruları 2022

Ehliyet sınav sorularını çözerken yaptığınız yanlış soruları, yanlışlar testinde tekrar tekrar dönüp çözebilmenize olanak sağlıyor. Örneğin ehliyet sınavına hazırlanırken yapamadığınız soruları sınava girmeden hemen önce bu soruları tekrar çözerek pekiştirebilecek halde hazırlanabiliyorsunuz.

 • Puanı 4.7 yıldız
app-store

Tüm bu uygulamaların sizlere sınavılarınızda faydası olacağı gibi üstelik ücretsiz olması ise ayrı bir özelliği

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir