Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sosyal Medya Haberleri
  4. »
  5. Twitter, Dolarla Para Kazanabileceğiniz Yeni Özelliklerini Duyurdu

Twitter, Dolarla Para Kazanabileceğiniz Yeni Özelliklerini Duyurdu

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
349
twitter

Söz konusu özellik ile kullanıcılar, takipçilerinin kendilerine aylık ücret karşılığı Süper Takipçi olmalarını talep edebilecek veya biletli Spaces odaları açabilecekler.

Oda sahipleri 1 dolar ile 999 dolar arasında bir bilet fiyatı belirleyebilecekler. 

Oda sahipleri 1 dolar ile 999 dolar arasında bir bilet fiyatı belirleyebilecekler.

Kitlenizden para kazanın

Biletli Spaces, Twitter Alanlarında izleyicilerinizin ödemeye hazır olduğu benzersiz ve özel canlı ses deneyimleri oluşturmalarına yardımcı oluyor. Biletli Alanlar 1$’a kadar düşük ve 999$’a kadar çıkabilen bilet fiyatını belirleme esnekliğine sahip.

Daha samimi bir sohbete ev sahipliği yapın

Artık 100 kişiyi veya sadece 5 kişiyi davet ederek Biletli Spaces boyutunu ayarlayabilirsiniz! Her iki durumda da, artık samimi bir ortamda takipçilerinizle daha derin bağlar oluşturabilirsiniz.

Alanlarınızı kolayca tanıtın

Artık doğrudan cihazlarına gönderilen push ve uygulama içi bildirimler ile katılımcılarınıza Alanınızın gerçekleştiğini hatırlatabilir ve Alan ayrıntılarınızı doğrudan Ana Zaman Çizelgenizde paylaşabilirsiniz.

Super Follows, aylık abonelik olarak ekstra düzeyde içerik ve etkileşim sunarak aylık gelir elde etmenize yardımcı olabilir.

twitter

Aylık gelir elde edin

Super Follows, size en ilgili takipçilerinizle aylık gelir getirebilecek.

İlişkinizi bir sonraki seviyeye taşıyın 

Bonus içerik ve etkileşim sunarak en büyük destekçilerinize daha da yakınlaşın.

Ne sunduğunuzu ve aylık fiyatı özelleştirin

Kitlenizin karşılayabileceği bir fiyata seveceği avantajlarla yaratıcı olun. Sunduklarınızı özelleştirebilir ve aylık 2,99 ABD Doları, 4,99 ABD Doları veya 9,99 ABD Doları fiyat noktalarından birini seçebilirsiniz.

Twitter’ı yalnızca kitlenizle etkileşim kurmak için eğlenceli bir yer değil, aynı zamanda harika sohbetler yaparak para kazanabileceğiniz bir yer haline getirmeye yardımcı olmayı planlıyorlar – ister yeni başlıyor olun, ister zaten bir takipçi kitlesi edinmiş olun.

Spaces bilet satın alımlarından ve Super Follows aboneliklerinden elde edilen gelirin %97’sine kadarını kazanabilirsiniz.* Her iki üründe de ömür boyu 50.000$’ı geçene kadar Twitter %3’ten fazla pay almayacak. Bu noktadan sonra, Twitter’ın payı gelecekteki kazançların %20’sine kadar yükselecek.

Daha fazla bilgi almak istiyorsanız Linke tıklayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.