Twitter Clubhouse İçin 4 Milyar Dolar Teklif etti.! » Teknoloji Arşivi -

Sıradaki içerik:

Google Play Store’un yeni tasarımı kullanıma sunuldu

Twitter Clubhouse İçin 4 Milyar Dolar Teklif etti.!

08 Nisan 2021 18:33
Bloomberg'in haberine göre twitter, uygulamayı yaklaşık 4 milyar dolara satın alma konusunda Clubhause ile görüşmeler yapmaya başladı.
clubhause

Twitter son zamanlarda popüler hale gelen Clubhouse’u satın almak için çalışmalara başladı.

Şuan Clubhouse için 4 milyar dolar teklif ile görüşmeleri sürdüren twitter’dan konuyla alakalı henüz bir bilgi paylaşımı yapmadı. Twitter, Clubhouse‘un atağından sonra Spaces ile kendi sesli uygulamasını ‘da test etmeye başladı.

Twitter

2020 yılında ortaya çıkan ve sadece IOS işletim sisteminde davet özelliği ile kullanılan uygulama, 10 milyondan fazla kişi tarafından indirildi. Kısa zamanda sosyal medya kullanıcılarının ilgisiyle karşılaşan uygulama; Facebook, Twitter, Discord, Linkedin ve Slack dahil olmak üzere birçok rakiple karşı karşıya. Bu diğer platformlar zaten milyonlarca kişinin yerleşik kullanıcı tabanlarının yanı sıra tamamen oluşturulmuş web IOS ve Android uygulamalarıyla birlikte hareket ediyor. Clubhause’da, Android uygulamasını oluşturmak için mühendislerle anlaşma yaptı. İçerik oluşturucularının para kazanmasına yönelik yeniliklerini de açıklamıştı.

 

Clubhouse para kazanma dönemi başlıklı haberimize buradan ulaşabilirsiniz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.