Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sosyal Medya Haberleri
  4. »
  5. Tinder, Arkadaşlarınızı Telefon Numaralarına Göre Engellemenize İzin Vericek

Tinder, Arkadaşlarınızı Telefon Numaralarına Göre Engellemenize İzin Vericek

Yaşar Çobanlar Yaşar Çobanlar -
216
tinder-kapak

Tinder sonunda eski sevgililerinizden, arkadaşlarınızdan yada çevrenizde telefon numarası bulunan ve flört uygulamasında karşılaşmak istemiyeceğiniz kişilerden kaçınmanıza izin veriyor. Şirket bugün, insanların telefon kişilerini engellemesine izin vermeye başlayacağını duyurdu.

Tinder Özelliği Nasıl Kullanılır

Romantizm arayanlar, bu özelliğe ayarlarından “Kişileri Engelle” menüsünden erişebilir ve burada hangi kişileri engellemek istediklerini tanımlayabilirler, yani bu kişiler onlar için ortaya çıkmaz veya tam tersi siz onlara çıkmazsınız.

Kullanıcılar tam kişi listelerini Tinder’a yükleyebilir veya tek tek ekleyebilir. Herkesin kişilerini yalnızca engellemeyi seçtiklerini, saklamayacağını ve kişilerin istedikleri zaman kişi listelerinin engellemesini kaldırabileceğini veya bağlantısını kesebileceğini söylüyor.

tinder

Engellenen kişilere, engellendikleri bildirilmez. Elbette, eski bir kişinin veya başka bir flört etmeyen kişinin bir hesabı olup olmadığını bilmenin kolay bir yolu yok; daha çok önleyici bir önlemdir. Ve engellenen bir kişi o zamandan beri telefon numarasını değiştirip Tinder’a katıldıysa, hesabı yine de ortaya çıkabilir.

İnsanlar sonsuza dek garip bir dijital alıştırma olasılığından kaçınmak istediler ve bu, sonunda onlara bunu yapmaları için bir mücadele şansı verebilir. Ancak, aynı zamanda yıllar geç hissediyor. Tinder’ın bunu başlatmasının neden bu kadar uzun sürdüğünü bilmiyorum, ama umarım yeni kullanıcılar bir daha Tinder’da eski bir sevgiliyle karşılaşmanın sefaletini bilmek zorunda kalmazlar.

Kaynak: theverge.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.