Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sosyal Medya Haberleri
  4. »
  5. Snapchat, Bünyesine Among Us Çakması Bir Oyun Ekliyor

Snapchat, Bünyesine Among Us Çakması Bir Oyun Ekliyor

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
243
ReVamp

Cuma günü yapılan açıklamada, Zynga’nın Snapchat’in oyun platformuna ReVamp adlı bir sosyal aldatma oyununu yakında getireceğini duyurdu. Açıkça “Among Us” gibi oyunların popülaritesinden ilham alan ReVamp, oyuncuların aralarındaki vampiri bulmaya çalıştığı gerçek zamanlı çok oyunculu bir oyunu olacak.

Zynga’nın açıklamasına göre ReVamp’te oyuncular, “eski bir malikânenin odalarını yenilerken arkadaş grupları arasında vampir oyuncunun kim olduğunu ortaya çıkarmaya” çalışacak. Bu, Zynga’nın Snap Games için çıkardığı yalnızca üçüncü oyun, ancak Among Us’ın viral başarısı göz önüne alındığında, ReVamp’in Snap’in büyüyen oyun platformunda popüler olması bekleniyor.

Snapchat Games, günlük 30 milyon oyuncuya ev sahipliği yapıyor:

Snapchat Games, günlük 30 milyon oyuncuya ev sahipliği yapıyor

Snap Games, Snapchat uygulamasına (bildiğim birçok enstantane) ilk olarak 2019’da, Bitmoji Party başladıktan bir ay sonra eklenmişti. Şirket, o zamandan beri başka çok oyunculu oyunlar tanıttı ve başka geliştiricilerle ortaklık kurdu. Şirketin yaptığı deneme şu ana kadar başarılı görünüyor; nitekim Snapchat, Mayıs ayında VentureBeat’e göre oyunları ve mini uygulamalarıyla 200 milyondan fazla oyuncuya ulaştı ve Snap Games’te her ay 30 milyon oyuncu oyun oynuyor.

Kaynak: https://www.webtekno.com/snapchat-bunyesine-among-us-cakmasi-bir-oyun-ekliyor-h115011.html

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.