MasterChef 2021 kazananı belli oldu! » Teknoloji Arşivi -

Sıradaki içerik:

Check Up Yaptırmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

MasterChef 2021 kazananı belli oldu!

15 Ocak 2022 12:09
Masterchef kazananı belli oldu

MasterChef şampiyonu, 14 Ocak 2022 akşamı heyecan dolu gecede ailelerin de katılımıyla netlik kazandı. 2022 yılına MasterChef birincisi olarak girmeyi hedefleyen Eren ve Hasan, şeflerin canlı yayında açıkladığı puan durumu ile birlikte ödüle adım adım yaklaştılar. Mehmet Şef MasterChef final etabını birinci olarak tamamlayan yarışmacıyı 7 puan farkla ilan etti.

MasterChef final gecesi yaşananlar

MasterChef final gecesi yasananlar

MasterChef Türkiye 2021’de 6 ayı aşan sezon artık sona erdi. Hasan ve Eren final gecesinde tüm hünerlerini sergiledi ve son tabaklarını tadıma sundu. MasterChef 158. bölümde Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şeflerin verdiği puanlar ile MasterChef Türkiye 2021 şampiyonu belli oldu. Üç oyunda oluşan final gecesinde önce Türk mutfağı ve uluslararası mutfaktan birer menü hazırlandı.

Canlı yayında yapılan imza tabaklarının değerlendirilmesiyle MasterChef 2021’in şampiyonu belirlendi. Geçen yıl otomobil olarak verilen büyük ödül bu yıl da otomobil olarak açıklandı.

İki yarışmacı, MasterChef’in 14 Ocak Cuma günkü bölümünde büyük finalin ikinci turunda karşı karşıya geldi. İki finalist, şeflerin istediği yemekleri en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Üç oyunda oluşan final gecesinde önce Türk mutfağı ve uluslararası mutfaktan birer menü hazırlandı. Bu yemekler için şeflerin verdiği puanlar sonrasında canlı yayına geçildi. Canlı yayında ise Hasan ve Eren, imza tabağını hazırladı. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna Şeflerin vereceği puanlar sezonun kazananını belirledi.

MasterChef’in 2021 şampiyonu

Son oyunda Hasan 24, Eren 26 puan aldı. Böylece 134 puana yükselen Eren Kaşıkçı, MasterChef Türkiye 2021 şampiyonu oldu. MasterChef Türkiye 2021 sezonu final gecesinde yarışmacılara cuma günü verilen puanlar eklendi. Böylece bir önceki günkü oylar ile beraber toplamda üç oyun sonunda 134 puan alan Eren MasterChef 2021 şampiyonluğuna adını yazdırdı.

Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.