Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Mansur Yavaş’tan Ankara’yı Beraber Yönetelim Adında BLD 4.0 Projesi Karşınızda

Mansur Yavaş’tan Ankara’yı Beraber Yönetelim Adında BLD 4.0 Projesi Karşınızda

Yaşar Çobanlar Yaşar Çobanlar -
301
Mansur-Yavaş-BLD-4.0

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, BLD 4.0 Digital isimli videosunu twitter da paylaştı. “Artık Ankara’yı Ankaralılar yönetmeye başladı” sözleri ile Vatandaşın görüşüne ne kadar çok önem verdiğini gösterdi. Bir yatırımın önce Vatandaşa sorulması üzerine kurulu proje çok konuşulacak gibi duruyor.

Mansur Yavaş

Mansur Yavaş tanıtımı merak uyandıran o video’yu twitter hesabı aracılığı ile paylaştı. Video Netflix’in tasarımı örnek alınarak hazırlanmış başında seçim dönemine ait bazı ses kayıtları duyuluyor. Daha sonra şehirde yaşayanlara bazı sorular ile projeler için sorular yöneltiyor.

BLD 4.0 Projesi ile vatandaşlar bundan sonra yaşadıkları şehirin yatırımları ve projelerine kendileri karar verebilecek. Videoda görüldüğü gibi önce projeler vatandaşa sunulacak, vatandaştan onay aldığı taktirde hayata geçirilecek. Geçmiş dönemde Antalya’da da bir projenin yeri değişeceğinde vatandaşa sorulmuştu yalnız devamı gelmemişti. Bu projede vatandaşa “Başkent senin, Karar senin” diyerek BLD 4.0 projesi ile devamlı olarak vatandaşa onay hakkı ile devamlılık sundu.

BLD 4.0 Projesi ile Mansur Yavaş‘ın en çok konuşulan projelerinden biri olacak gibi görünüyor.

İşte Mansur Yavaş’ın Paylaştığı BLD 4.0 Videosu

Kaynak: https://tr.sputniknews.com/turkiye/202105191044538766-mansur-yavas-bld-40-videosunu-paylasti/

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.