Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sosyal Medya Haberleri
  4. »
  5. Facebook Uygulamasında Karanlık Mod Ortadan Kayboldu

Facebook Uygulamasında Karanlık Mod Ortadan Kayboldu

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
483
Facebook'ta İlginç Hata: iOS ve Android'de Karanlık Mod Ortadan Kayboldu

Karanlık mod, son birkaç yılda uygulamaların olmazsa olmaz özelliklerinden biri haline gelmiş durumda. Özellik öylesine popüler hale geldi ki Facebook, Twitter gibi devler dahi bu akıma karşı koyamayarak uygulamaları için karanlık mod özelliği yayınladılar.

Dünyanın farklı bölgelerinden kullanıcıların Twitter’daki paylaşımlarına göre Facebook‘un son uygulama güncellemesinden sonra hem iOS hem de Android sürümünde karanlık mod ortadan kayboldu. Facebook henüz konuyla ilgili bir açıklamada bulunmadığından bunun bir hata sonucu mu yoksa kasıtlı olarak mı gerçekleştiği bilinmiyor.

Facebook Karanlık mod ortadan kayboldu.

facebook

Şu an için sorun, resmi bir ağızdan onaylanmadığından ve kasıtlı olarak gerçekleştirilip gerçekleştirilmediği bilinmediğinden bir çözüme de sahip değil. iOS ya da Android fark etmeksizin uygulamayı aydınlık temada kullanıyorsanız Ayarlar>Karanlık Mod adımlarını uygulayarak karanlık modun var olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Karanlık Mod seçeneğini göremiyorsanız muhtemelen söz konusu sorundan etkileniyorsunuzdur.

Kaynak : https://www.webtekno.com/facebook-uygulamasinda-karanlik-mod-ortadan-kayboldu-h110396.html

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.