Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dizi Film Haberleri
  4. »
  5. Yeni Netflix dizisi size nasıl uykuya dalacağınızı öğretiyor.

Yeni Netflix dizisi size nasıl uykuya dalacağınızı öğretiyor.

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
218
Yeni-Netflix-dizisi-size-nasıl-uykuya-dalacağınızı-öğretiyor

Yatmadan önce telefonuna bakmak gerçekten o kadar kötü mü? Gerçekten 8 saate ihtiyacınız var mı? Yeni Netflix dizisi bu konu ve daha fazlasında size yardımcı olacak.

Dizi platformu, insanların uyku hakkında daha fazla bilgi edinmesine yardımcı olmayı amaçlayan yeni bir belgesel dizisi duyurdu. Dizinin adı ”Headspace Guide To Sleep” daha önce de platform için bir meditasyon programı yayınlayan popüler uygulama, Headspace tarafından üretildi.

Headspace Guide To Sleep serisi, Netflix‘e göre uyku hakkında ” bilim tarafından desteklenen” gerçekleri ve ipuçlarını derinlemesine inceliyor. Dizi de, yatmadan önce telefonunuza bakmanın uykunuz için gerçekten kötü olup olmadığı ve geceleri tam sekiz saate ihtiyacınız olup olmadığı gibi konulara değinecek.

Netflix, ”Farkındalık ve meditasyonla, bu dizi size iyi bir gece uykusu çekmeniz ve güne hazır uyanmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm imkanları verecek, izlemeye can attığın bir şov veya film buluyorsun ve sonunda gece geç  uyuyorsun, bu yüzden aslında uyku ile rekabet ediyoruz” dedi. Animasyon serisinde, her biri uyumak için farklı bir bileşen alan 15 dakikalık bölümler mevcut.

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir