Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dizi Film Haberleri
  4. »
  5. Sevebileceğiniz 6 Netflix dizi önerisi.

Sevebileceğiniz 6 Netflix dizi önerisi.

Teknoloji Arşivi Teknoloji Arşivi -
298
Sevebileceğiniz-6-Netflix-dizi-önerisi

Kendimizi kaptırabileceğimiz yeni bir dizinin peşinde koştuğumuz şu günlerde keyifle izleyeceğiniz Netflix dizi önerileri

1-Snowpiercer

Snowpiercer

Dünyanın buzla kaplandığı bir dönemden 7 yıl sonra hayatta kalabilmeyi başaran çok az insan vardır. Yaşanan büyük felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer adında, hiç durmadan yoluna devam eden devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların farklı olanaklara sahip bir şekilde yaşamını sürdürdüğü Snowpiercer, birbirinden adaletsiz durumlara ve zorlu yaşam koşullarına ev sahipliği yapar. Başrollerde ise Jennifer Connelly ve Daveed Digs yer alıyor.

2-Brooklyn Nine Nine

Brooklyn Nine Nine

Yüzbaşı Ray Holt, istediği her şeyi yapmaya alışmış yetenekli ama kaygısız bir dedektif olan Jake Peralta’nın da dahil olduğu Brooklyn’nin  99. bölgesini devralır. Jake, ekibinin başına titiz yüzbaşı Holt’un atanması ile artık kurallara uymaya, bir takım oyuncusu olmaya alışmak zorunda kalır.

3- The Haunting of Bly Manor

The Haunting of Bly Manor

The Haunting of Hill House’un antoloji türündeki devam halkası olan The Haunting of Bly Manor, iki çocuğa bakmak için eski bir malikane de işe başlayan genç bir kadının hayatına odaklanıyor. Victoria Pedretti iki sıra dışı çocuğa bakan bir eğitmen olan Dani’ye hayat verirken Jackson Cohen, malikanede yaşayan çekici genç bir adamı canlandırıyor.

4- You

You

Zeki bir New York’lu olan Joe, bir kitapçı işletmektedir. Bir gün kitapçıya gelen Beck, Joe’nun ayaklarını yerden keser. Joe ilk görüşte Beck’e aşık olmuştur. Joe, sevdiği kızın kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır.Beck’i elde etmek için teknolojiyi kullanmaya başlayan ve onu her yerde takip eden Joe’nun takıntılı tavırları Beck’in en yakın arkadaşı Peach’ı şüphelendirse de ona engel olamaz. Joe sonunda Beck’in takipçisi olmaktan çıkıp erkek arkadaşı olmayı başarır. Ancak Joe’nun takıntılı hali artarak devam edince, işler içinden çıkılmaz bir hâl almaya başlar.

5-Big Mouth

Big Mouth

Yakın arkadaş olan komedyen Nick Kroll ve Family Guy’ın senaristlerinden Andrew Goldberg’in imzasını taşıyan dizide, ergenlik çağına gelen bir grup gencin büyüme hikayeleri, ergenliğin mucizevi ve korkutucu yönleri anlatılıyor.

6- Travelers

Travelers

İlerleyen yıllarda Dünya’nın nüfusu önemli ölçüde azalmıştır. O zamana kadar hayatta kalan ve tesadüf eseri birbirlerini tanıma fırsatı bulan bir grup insan zaman makinası keşfeder. Bu keşiften sonra ”Travelers”adını verdikleri bir grup kurarlar. Grubun amacı zamanda geriye gidip dünya’nın bu hale gelmesinin sebebini bulmak ve bunu engellemeye çalışmak olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.