Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dizi Film Haberleri
  4. »
  5. The Witcher’ın 2. Sezonu ne zaman çıkacak?

The Witcher’ın 2. Sezonu ne zaman çıkacak?

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
697
the wıtcher

The Witcher’ın, 2.sezonunun çıkış tarihi sandığınız kadar uzak değil.

Kırık kemiklerin, dünyayı saran pandeminin ve yeniden seçilen aktörlerin olduğu uzun bir yolculuktan sonra The Witcher için kesin bir çıkış tarihi olmasa bile belirli bir zaman aralığı sonunda paylaşıldı.

Netflix’in yardımcı CEO’su ve içerik Şefi Ted Sarandos, geçtiğimiz aylarda yaptığı bir konuşma sırasında, beklenen ikinci sezon için muhtemel bir çıkış tarihi verdi. 2019 yılının Aralık ayında çıkan dizi bu sene Ekim veya Aralık ayları içerisinde 2. sezonun gelebileceğini dile getirdi.

AR oyunu The Witcher: Monster Slayer, 2021 yaz sonu mobil cihazlara geliyor.

Buna ek olarak kesin bir çıkış tarihi için önümüzdeki ayları beklemek gerekebilir. Covid-19 nedeni ile aksayan çekimleri, geçen ay biten dizinin baş rolü Henry Cavill, çekimlerin bitmesi şerefine tüm ekibe hediyeler dağıttı.

Sarandos’un açıklaması ise şöyle: ”Bu senenin başında çıkış yapmasını planladığımız çoğu içeriğin Covid-19 ve yapım sonrası aşamalar nedeni ile ileri tarihlere alındığını söyleyebiliriz. Bu aksaklıklara rağmen yılın devamında özellikle Ekim ve Aralık ayları arasında beklenen bir çok dizinin yeni sezonları, özellikle The Witcher ve Cobra Kai’nin çıkış yapacaklarını söyleyebiliriz.

İlk sezonu ile Netflix‘e büyük bir başarı elde ettiren Witcher, ikinci sezonu ile Geralt’ın maceralarının daha büyük izleyici kitlelerine ulaşmasını hedefliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.