WhatsApp, resim ve videoların üzerine çizim yapma özelliğini test ediyor » Teknoloji Arşivi -

Sıradaki içerik:

Marvel’ın Moon Knight Dizisinden İlk Fragman Geldi!

WhatsApp, resim ve videoların üzerine çizim yapma özelliğini test ediyor

19 Ocak 2022 12:48
WhatsApp, resim ve videoların üzerine çizim yapma özelliğini test ediyor

WhatsApp geliştiricileri, kullanıcıların fotoğraf ve videolar üzerinde çizim yapmasına olanak tanıyan yeni bir özelliği test ediyorlar. Popüler WhatsApp uygulamasının geliştiricisi, eski adıyla Facebook, yeni adıyla Meta ekibi, kullanıcılar için yeni ve ilginç bir özellik üzerinde çalışıyor.

WhatsApp‘a görselleri bulanıklaştırma özelliği de gelecek

WhatsApp'a görselleri bulanıklaştırma özelliği de gelecek

Android için WhatsApp‘ın en son beta sürümünde yeni çizim araçlarının ipuçları var. Haberin kaynağı WABetaInfo’nun dikkat çektiği üzere, yerleşik WhatsApp resim düzenleyicisine üç farklı kalınlıkta kalem aracı eklenmiş durumda. Kalem simgeleri, yeni araçların resimlere veya videolara çizimler yapmanıza izin vereceğini gösteriyor.

WhatsApp test aşamasında kalemin rengini değiştirmenize izin veriyor, ancak çizginin kalınlığını artırmanın veya azaltmanın bir yolu yok. Ayrıca WhatsApp’ın bir bulanıklaştırma aracı üzerinde çalışmaya başladığı da sızan bilgiler arasında. Bu işlev, görseli göndermeden önce ihtiyaç duyduğunuz alanları “bulanıklaştırmanıza” izin vererek bu ekran görüntülerini ve fotoğrafları paylaşmayı kolaylaştıracak.

Geliştirme aşamasında olan bazı ek çizim araçları var, ancak bunlar hakkında henüz bilgi yok. Ayrıca, bu yeni araçların ne zaman kullanıcılara sunulacağı ise bilinmiyor.

Kaynak :https://www.donanimhaber.com/whatsapp-resim-ve-videolarin-uzerine-cizim-yapmayi-test-ediyor
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.