Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Haberleri
  4. »
  5. AR oyunu The Witcher: Monster Slayer, 2021 yaz sonu mobil cihazlara geliyor

AR oyunu The Witcher: Monster Slayer, 2021 yaz sonu mobil cihazlara geliyor

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
294
witcher

Witcher evreni artırılmış gerçeklikle bu yazın sonunda geliyor.

CD Projekt, Spokko’nun mobil AR (artırılmış gerçeklik) oyunu The Witcher: Monster Slayer’ın 2021 yazı sonunda piyasaya sürülmesinin beklendiğini duyurdu. CD Projekt CFO’su Piotr Nielbowicz, CD Projekt’in 2020 mali yılı mali sonuçlarının açıklandığı video sırasında duyurulan Oyunun resmi sürümünün önümüzdeki birkaç ay içerisinde yayınlanmasının planlandığını açıkladı.

Nielbowicz, ”CD PROJEKT Group’un en genç üyesi olan Spokko, harita tabanlı bir AR mobil oyunu olan The Witcher: Monster Slayer’ı duyurdu. Birkaç ülkede test aşamasında olan oyunun resmi sürümü hızla yaklaşıyor ve oyunu bu yaz sezonunda çıkarmayı planlıyoruz” sözlerini dile getirdi.

yaz

The Witcher: Monster Slayer, alanında uzman olan bağımsız geliştirme stüdyosu ve CD Projekt ailesinin bir parçası olan Spokko tarafından geliştiriliyor. AR oyun mekaniklerine sahip olan bu oyunda, canavarların izlerini mahallenizin karanlık sokaklarına kadar takip edin, özelliklerini araştırın ve onları avlayın.

Orjinal The Witcher oyunlarında olduğu gibi, zaferinizin bir kanıtı olarak öldürdüğünüz canavarlardan ”av ganimeti” alabileceksiniz. Ayrıca oyunda anlatılanlara dayalı hikaye görevleri yer alacak ve gerçek saati ve hava koşullarını hesaba katacak.

Kaynak: https://tr.ign.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.