Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Akıllı Telefon Haberleri
  4. »
  5. Samsung, Galaxy Z Fold3 Seri Üretim Süreci Başladı

Samsung, Galaxy Z Fold3 Seri Üretim Süreci Başladı

Yaşar Çobanlar Yaşar Çobanlar -
361
Samsung Galaxy Z Fold3

Samsung yaklaşmakta olan Galaxy Z Fold3‘ün çevresel bileşenlerinin seri üretime başladığını belirtiyor. Yeni gelişme, Güney Koreli şirketin önümüzdeki birkaç ay içerisinde Z Fold3’ü piyasaya sürmeyi planladığını gösteriyor.

Yayın, şirketin görünüşte Z Fold3’ü sınırlı miktarlarda üretmeyi planladığı bildirildi. ilk miktarların, şirketin genellikle diğer cihazları için ürettiğinin yalnızca üçte biri kadar olduğu söyleniyor. Bunun nedeni Samsung’un katlanabilir ekranlı akıllı telefonlarının, normal ekranlı akıllı telefonlara kıyasla yüksek bir fiyat etiketiyle çıkacak olması olabilir. Şirketin, Z Fold3 birimlerinin üretimi kademeli olarak artıcağı görülüyor.

Samsung Galaxy Z Fold3 Özellikleri

galaxy z fold 3

Galaxy Z Fold3 bir görüntülü kamera ile Samsung’un ilk telefon olarak ilk bekleniyor. Ayrıca, markanın S Pen kalemi desteğiyle gelen ilk katlanabilir telefonu olması muhtemel.

Raporlar, Galaxy Z Fold3′ün 120Hz 6,2 inç S-AMOLED kapak ekranına ve QHD+ çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı desteğine sahip 7,5 inç katlanabilir S-AMOLED iç ekrana sahip olduğunu ortaya koydu. Snapdragon 888 veya söylentilere göre Snapdragon 888+ yongası , Z Fold3’e güç sağlayabilir. 16 GB’a kadar RAM ve 512 GB!a kadar yerel depolama sunabilir

Arkasında 12 megapiksel + 12 megapiksel + 12 megapiksel üçlü kamera sistemi olabilir ve 10 megapiksel ön kamera barındırabilir. İç katlanabilir ekran, 16 megapiksellik bir ekran içi kamera ile entegre edilebilir . Cihaz, 25W hızlı şarjı, kablosuz şarjı ve ters kablosuz şarjı destekleyebilen 4.400 mAh pil barındırabilir .

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.