PlayStation State of Play etkinliği bugün başlıyor. » Teknoloji Arşivi -

Sıradaki içerik:

Apex Legends Valkyrie’nin tüm uçan yetenekleri

PlayStation State of Play etkinliği bugün başlıyor.

29 Nisan 2021 22:28
Playstation

Sony’nin, diğer yeni güncellemelerin yanı sıra, Ratchet & Clank: Rift Apart’ın yaklaşık 15 dakikalık oynanışını sergilemesi bekleniyor.

Sony, en son PlayStation State of Play etkinliğini bugün gerçekleştirecek. Etkinlik, PS5’in Ratchet & Clank: Rift Apart oyununa yeni bir bakış da dahil olmak üzere PlayStation oyunlarına ilişkin yeni güncellemeleri bize getirecek. İşte Sony PlayStation State of Play, Nisan 2021 hakkında bilmeniz gereken her şey.

Sony: Ratchet & Clank: Rift Apart için State of Play yayını yapacağını duyurdu!

Sony’nin PlayStation State of Play etkinliği Canlı yayını nasıl izlenir.

Yeni State of Play etkinliği bu akşam Sony‘nin YouTube kanalından canlı olarak izlenebilecek. Ayrıca, etkinlik başladığında aşağıdaki bağlantıdan canlı olarak etkinliği takip edebileceksiniz.

Yeni etkinliğin, bizi oyunun yeni kadın kahramanı Rivet ile tanıştıracak olan yaklaşık 15 dakikalık Ratchet & Clank: Rift Apart oyununu sergilemesi bekleniyor. Sony’nin ayrıca iki yeni bağımsız oyun hakkında bize daha fazla bilgi vermesi bekleniyor.

Bu oyunların neler olduğunu bilmesek de, oyunların Sony’nin Şubat ayındaki son PlayStation State of Play etkinliğinde sergilediği oyunlardan olması mümkün. Oyunlar arasında, Kena: Bridge of Spirits, Kung Fu’dan ilham alan Sifu, Heart machine’s Solar Ash veya Five Nights at Freddy’s: Security Breach olması mümkün.

God of War: Ragnarok veya Horizon Forbidden West gibi oyunlar hakkında daha fazla bilgi almak isteyen oyuncular hayal kırıklığına uğrayabilir. Çünkü Sony bu oyunlar hakkında ön gösterimleri yayınlanmadan herhangi bir bilgi vermiyor.

Kaynak : https://indianexpress.com
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.