Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Haberleri
  4. »
  5. Apex Legends Valkyrie’nin tüm uçan yetenekleri

Apex Legends Valkyrie’nin tüm uçan yetenekleri

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
469
apex legends

Apex Legends yeni sezonu neredeyse geldi ve Respawn bu haftanın başlarında yeni arena modunu gösterdi. Şimdi ışıkların arasından Vlakyrie‘ye geldi. Respawn perşembe günü, Valkyrie ve onun formasını gösteren yeni bir fragman yayınladı.

Valkyrie’nin pasif yeteneği, onun özel jatpack‘idir. Jetpack ona efsaneler arasında benzersiz savaş alanının yukarısında uçma yeteneği veriyor, ancak bazı sınırlamaları var. Birincisi, sınırlı miktarda yakıtı var ve Valkyrie yeniden yeniden yakıt doldurmak için yere geri inmek zorunda kalacak. Üstelik uçarken ateş edemez, ancak jetpack’i devre dışı bırakırsa silahını kullanabilir başka bir deyişle , sadece düşerken ateş edebilir. Jetpack’in kendisi de gürültülü ve gösterişlidir, bu da onu havada uçarken mükemmel bir hedef haline getirmektedir

Apex Legends’de Valkyrie’nin haritadaki bir sonraki dairenin konumunu işaretlemek için anket işaretlerini kullanmasına izin veren ikinci bir pasif yeteneği’de vardır: Recon.

Apex Legends

Valkyrie‘nin Taktiksel yeteneği füze sürüsü olarak adlandırılır ve hedef konumuna 12 füze fırlatmasına izin verir. Füzeler 4×3 ızgaraya düşer ve düşmanlara hasar verir ve onları sersemletir. Füze sürüsü, Valkyrie jetpack ile uçarken de kullanılabilir, bu da ona onu yerden göremeyebileceği alanlara nişan alma yeteneği verir.

Apex Legends Yeni Chinatown Market Kostümleri’ni Tanıttı

Ultimate yeteneğine Skyward dive denir

Bu yetenekle Valkyrie, takımı için devasa hareketlilik seçenekleri yaratmak için jetpack’ini kullanıyor. Kısa bir aktivasyon süresinden sonra, Valkyrie kendisini ve aktivasyon sırasında takılmayı seçen müttefiklerini havaya uçurabilir, böylece yere paraşütle atlayabilirler.

Valkyrie, 4 Mayıs’ta Apex Legends‘in Legancy güncellemesinin bir parçası olarak yeni Arenas moduyla birlikte gelecek.

Apex Legends Karakter Fragmanı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.