Sony: Ratchet & Clank: Rift Apart için State of Play yayını yapacağını duyurdu! » Teknoloji Arşivi -

Sıradaki içerik:

Tam kapanma öncesi seyahat izin belgesi kuyruğu!

Sony: Ratchet & Clank: Rift Apart için State of Play yayını yapacağını duyurdu!

27 Nisan 2021 16:37
sony

Sony, 29 Nisan’ı 30 Nisan Perşembe gününe bağlayan gece Ratchet & Clank: Rift Apart’a odaklanacak olan bir State of Play yayını yapacağını duyurdu.

Insomniac ayrıca gizemli yeni kadın Lombax kahramanı Rivet’in adını açıkladı. 30 Nisan 00:00’da yapılacak olan State of Play yayını, PS5’e özel 15 dakikalık yeni oynanış videosunu içerecek. Ayrıca Insomniac oyunun yeni bir oynanış fragmanını yayınladı.

Bu fragman, oyunun önceki fragmanlarında gösterilen Lombax Rivet’i ortaya çıkarıyor. Insomniac, Rivet’i organik yaşam formlarının kötü imparator Nefarious tarafından avlandığı başka bir boyuttan gelen bir Lombax direniş savaşçısı olarak tanımlıyor.

[wptb id=2354]

Fragman bize yeni oyunda hem Ratchet hem de Rivet’i kontrol edeceğimizi tanıtmasının yanı sıra yeni Nefarious City konumunu ve mevcut Ratchet & Clank lokasyonları Sargasso ve Torren IV’teki ”alternatif evrenleri” de içeriyor.

Sony, ayrıca Ratchet veya Rivet için 5 kozmetik eşya olmak üzere Rift Apart’ın Digital Deluxe sürümünde yer alacak içerikleri tanıttı. Digital Deluxe sürümünde yer alan içerikler ise şunlar: Android Zırhı, Asi Zırhı, İmparatorluk Zırhı, Hacker Zırhı ve Temizleyici Zırhı.

Kaynak : https://tr.ign.com
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.