Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Mobil Uygulama
  4. »
  5. iOS Ve Android İçin En Kullanışlı Mobil Uygulamalar

iOS Ve Android İçin En Kullanışlı Mobil Uygulamalar

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
190
Android Ve iOS İçin En Kullanışlı Mobil Uygulamalar

1- Clips

Clips

Apple tarafından geliştirilen Clips, fotoğraflarınızı ve videolarınızı sosyal medyada paylaşmadan önce dilediğiniz şekilde düzenlemenize olanak tanıyor. En iyi iOS uygulamaları arasında yer alan Clips’te birbirinden farklı efektler ve filtreler bulunuyor.

Uyumluluk: iOS

2- Star Walk

Star Walk

En iyi iPhone uygulamaları arasında yer alan Star Walk, en güzel mobil yıldız izleme uygulamasıdır. Her hareketinizi gerçek zamanlı olarak takip eden ve kapsamlı bilgilerle 200.000’den fazla gök cismini keşfetmenize izin veren, gece gökyüzüne ilişkin interaktif bir rehberdir.

Uyumluluk: iOS

3- Peanut

Peanut

Peanut, kadınlara hitap eden bir uygulamadır. Uygulama içerisinde anneler, hamile veya menopoz olan kadınlar, herhangi bir konu hakkında birbirlerine sorular sorup destek oluyorlar.

Uyumluluk: iOS

4- Canva

Canva

Video ve grafik tasarımı çok kolay bir hale getiren Canva, kullanıcıların fotoğrafları düzenlemesine, video ve logo oluşturmasına olanak tanıyor. Uygulama içinde gif oluşturma, videoya müzik ve geçiş efektleri ekleme gibi özellikler bulunuyor.

Uyumluluk: iOS & Android

5- Moj

Moj

Hindistan yapımı Moj, Hindistan’da TikTok’a rakip olan kısa video uygulamasıdır. Uygulamanın içinde özel efektler, kısa videolar, ifadeler çıkartmaları vb. gibi Tiktok uygulamasına benzer özellikler bulunuyor. Ayrıca Moj, birçok farklı dil desteği sunuyor.

Uyumluluk: iOS & Android

Kaynak: https://listelist.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir