Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dizi Film Haberleri
  4. »
  5. Çığlık 5’in Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Çığlık 5’in Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
119
Çığlık 5'in Vizyon Tarihi Belli Oldu

İlk yayınlandığı günden bu yana korku ve gerilim türünde sıkça adı geçen film serisinin yeni filmi Çığlık 5’in vizyona girmesine çok az kaldı.

Çığlık 5 ne zaman vizyona girecek?

Çığlık 5'in Vizyon Tarihi Belli Oldu

Serinin ilk filmi 1996 yılında yayınlanmış, büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Ardından Çığlık 2, Çığlık 3 ve en son 2011’de Çığlık 4 vizyona girmişti. İlk yayınlandığı günden bu yana korku ve gerilim türünde sıkça adı geçen film serisinin yeni filmi Çığlık 5’in vizyona girmesine çok az kaldı. Korku filmi serileri arasında her zaman öne çıkan Çığlık, Korkunç Bir Film adlı komedi dizisinden, 3 sezonluk Çığlık dizisine uyarlandı, pek çok yapıma ilham oldu.

Efsanevi korku filmi serisinin 5. Filminin başrollerinde şimdiye kadarki 4 filmde de olduğu gibi yine Courtney Cox, Neve Campbell ve David Arquette yer alıyor. İlk 4 filmin de yönetmenliğini üstlenen Wes Craven’in yaşamını yitirmesinin ardından çekilen filmin yönetmen koltuğunu bu kez Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett paylaşıyor. Serinin son filmi Çığlık 5’in vizyon tarihi geçtiğimiz yıl duyurulmuş ve zaman içinde bazı tanıtım videoları yayınlanmıştı. Şimdi ise filmin vizyona girmesine günler kalmışken son fragmanı yayınlandı.  Seri katil Ghotstface, esrarengiz cinayetlerine kaldığı yerden devam ediyor. Merakla beklenen Çığlık 5, 14 Ocak’ta vizyona girecek.

Çığlık 5’in fragmanı:

Kaynak: https://www.webtekno.com/ciglik-5-son-fragmani-yayinlandi-h119537.html

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir