Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dizi Film Haberleri
  4. »
  5. Amazon Prime Video’da izleyebileceğiniz en 6 iyi Film

Amazon Prime Video’da izleyebileceğiniz en 6 iyi Film

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
613
amazon prıme

Bugün ne izlesem acaba diyenler için Amazon Prime Video’daki en 6 iyi film. Bu filmler hakkında daha çok bilgi almak için aşşagıda listelerimizde Prime Video ile ilgili bilgiler aktardık

1- Black Box

amazon prıme

Karısını ve hafızasını bir araba kazasında kaybettikten sonra tek başına kalan bir baba, gerçekte kim olduğunu sorgulamasına neden olan deneysel bir tedaviye katılır.

2- 7500

amazon prıme

Başrollerde Joseph Gordon-Levitt, Omid Memar, Carlo Kitzlinger’in oynadığı gerilim dram türündeki filmin konusu: Berlin’den Paris’e uçan bir uçağı teröristler ele geçirmeye çalışınca, tatlı dilli, genç Amerikan yardımcı pilot, uçağı kaçıranlardan biriyle süpriz bir bağ kurarken, yolcuların ve mürettebatın hayatını kurtarmak için mücadele verir.

3- Tom Clancy’s Wıthout Remorse

amazon prıme

Tom Clancy’nin, Jack Ryan evrenindeki en popüler karakterlerinden biri olan John Clark’ın çıkış hikâyesinin anlatıldığı çarpıcı film Tom Clancy’s Wıthout Remorse’de üst rütbeli bir Amerikan Donanması askeri, hamile eşinin cinayeti için adaletin peşine düşerken uluslararası bir komployu gün yüzüne çıkarır.

4- Man on Fire

amazon prıme

Alkol sorunu ola CIA ajanı John Creasy (Washington) arkadaşı Rayburn, ona dokuz yaşındaki Pita Ramos’u koruma görevini verinceye kadar hayata boş vermiştir. Creasy hayata tekrardan tutunmaya başlar, Pita kaçırılınca, küçük kızı kurtarmak için hiçbir şeyin onu durdurmasına izin vermez.

5- Mission Impossible – Rogue Nation

amazon prıme

Impossible Mission Force (İmkansız Görevler Ekibi) dağılmıştır, üstün yetenekli özel ajanlardan oluşan Syndicate adlı bir şebekeyle karşı karşıya kalan Ethan ve ekibi, bu çetenin üyesi olup olmadığını bilmedikleri ingiliz ajanıyla güçlerini birleştirir.

6- Watchmen

amazon prıme

Sene 1985 ve süper kahramanlar içlerinden birinin cinayetine cevap vermek için bir araya gelir. Çok geçmeden tüm insanlığı tehlikeye atan kötü bir komployu gün yüzüne çıkarırlar. Süper kahramanlar yaklaşan felaketi durdurmak için mücadele verir ancak kendilerini yok olma tehlikesinde bulurlar.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.