Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dizi Film Haberleri
  4. »
  5. Yeni Joker Filmi Geliyor!

Yeni Joker Filmi Geliyor!

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
229
Yeni joker filmi geliyor

DC, Joker’in ezeli düşmanı olan Batman’in yeni filminin vizyona girmesi için gün sayıyor. 4 Mart’ta vizyona girecek The Batman filmi başrol oyuncusunun açıklanmasının ardından çok fazla tepki toplamıştı. Alacakaranlık filmindeki Edward Cullen rolüyle akıllara kazınan Pattinson, kimileri tarafından Batman rolüne yakıştırılsa da kimileri tarafından yeni Batman olarak kabul edilmedi.

Batman’in ezeli rakibi Joker ise son filmiyle 11 dalda Oscar adayı oldu. Filmdeki inanılmaz oyunculuğu ile izleyenlerin beğenisini toplayan Joaquin Phoenix, rolüyle en iyi erkek oyuncu Oscar’ını aldı. Senarist Todd Phillip, yazdığı senaryoyla eleştirmenler tarafından her ne kadar eleştirilmiş olsa da başarılı bir iş çıkarttığı ortada.

Joker devam filmi için sözleşme imzalandı

Joker devam filmi için sözleşme imzalandı

Heroic Hollywood’a göre Warner Bros. devam filminin ilk taslağını aldı. Önceki filmin senaristi Todd Phillip ise geçtiğimiz yılın Mayıs ayında devam filmi için sözleşme imzaladı. Filmin, Arthur Fleck’in önceki filmdeki hikayesini takip etmesi bekleniyor. İlk filmiyle dünya çapında 1 milyar dolarlık hasılat yapan filmin, devam filminin 2023 ilkbaharında çekimlerine başlanması planlanıyor.

Joaquin Phoenix’i tekrar Joker olarak izleyeceğiz gibi görünüyor. Bununla ilgili henüz resmi bir açıklamaysa gelmedi. Birkaç yıl içerisinde çıkması planan filmle ilgili yapılan açıklama büyük heyecan yaratsa da filmle ilgili yeni bilgiler için bir süre daha beklememiz gerek.

Kaynak :https://www.webtekno.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir