Valorant Battle Pass ve Yitik koleksiyonu geliyor » Teknoloji Arşivi -

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077 dijital çizgi romanı: You Have My Word

Valorant Battle Pass ve Yitik koleksiyonu geliyor

26 Nisan 2021 23:03
valorant

Riot Games’in popüler nişancı oyunu Valorant, oyuncularına rekabet dolu bir deneyim yaşatmaya yenilikleri ile devam ediyor.

Fps severlerin gözdesi Valorant‘ta içinde birçok yenilik barındıran 2.bölüm 3. kısım başlıyor. Yeni güncelleme ile beraber oyunculara egzotik bir savaş alanı sunan yeni harita Breeze, yeni skin paketi ve savaş bileti sunuluyor.

Yeni Harita BREEZE

27 nisan’da oyuncularla buluşacak yeni Valorant haritası Breeze, Bermuda Üçgeni’nin güneyideki uzak bir adanın haritası. Tasarım aşamasında Karayipler’deki adalardan ilham alınan Breeze, geniş açık alanlar ve uzun menzilli etkileşimlere ortam sağlayan rengarenk bir harita. Bu sayede, farklı silahların ve ajanların kendini göstermesine de fırsat tanınabilecek.

[wptb id=2357]

Yeni savaş bileti içeriği:

Ücretsiz savaş bileti: Işık Dalgası Frenzy ve 3 stili, Uğurlu tavşan Uğuru, Şaheserim Spreyi, Miras kartı ve Pizza partisi kartı.

Seçkin savaş bileti: Işık Dalgası Phantom, Sualtı Vandal, Şakıyançelik ( Yakın dövüş silahı), Anılar 1 bölüm kartı, Bıçaklar çekildi kartı, Penguen Dan Uğuru, Sırt çantası Uğuru, Kadim gizem Uğuru, Cidden sorun yok Spreyi, Havalı Dan Spreyi.

Yeni Koleksiyon Yitik: 27 Nisan’da çıkacak olan Yitik seti, birçok açıdan Fatih’in ve Yağmacı’nın bir yansımasını ifade ediyor. Bu nedenle, Sette Fatih setinin silahlarının mümkün olduğunca ”tersi” veya daha agresif versiyonları seçilmeye çalışılmış. İçerisinde Vandal, Operatör, Spectre, Classic, Yitik Ritüel bıçağı ve bir adet kart, sprey ve silah uğuru içeren aksesuar paketi bulunan yeni ürünün bedeli ise 7100 VP.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.