Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Cyberpunk 2077 dijital çizgi romanı: You Have My Word

Cyberpunk 2077 dijital çizgi romanı: You Have My Word

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
412
cyberpunk 2077

Dark Horse Comics, Cyberpunk 2077 evrenini yine genişletiyor. Cyberpunk 2077: You Have My Word adındaki çizgi roman bir kentsel dönüşüm projesinin Valentinos çetesinin bölgesine girince neler olacağını inceliyor.

Bu çizgi roman aynı zamanda geliştirici CD Projekt Red’in hikaye tasarımcısı Bartosz Sztybor tarafından yazıldı. Çizgi roman Jesus Hervas tarafından çizildi ve Giulia Brusco tarafından renklendirildi.

Dark Horse’un tanıtımı ise şöyle:
Şehir Konseyi tarafından yeni bir kentsel dönüşüm teklifi yasalaştırıldı, ancak bu Valentinos çetesinin koruması altında olanlar için alçakça bir şuç olarak görüldü. 3 Cyberpunk’ı projeyi sonlandırmaları için görevlendirdiler, ancak hedef sıradan bir hedef değildi.

Sztybor aynı zamanda The Witcher: Witch’s Lament’i de yazıyor. Bu çizgi roman da Witcher oyunlarının hikayesinin bir devamı niteliğinde. Dark Horse ve CD Projekt Red arasındaki son işbirliklerinden biri. Dark Horse daha önce Cyberpunk 2077: Trauma Team adında bir çizgi roman çıkarmıştı. Ayrıca pop star olarak gördüğümüz karakter Lizzy Wizzy‘nin bir çizimini paylaşmıştı ve The World of CP-2077 adında bir kitap yayınlamıştı.

Diğer Cyberpunk haberleri ise oyunun yeni yaması 1.2 ile gelen bazı sorunları çözdü. Mod tasarımcıları da oyuna eklenmeyen görevleri ortaya çıkardı ve duvardan koşarak ilerlemeyi geri getirdi.

Cyberpunk 2077’nin iptal edilen duvarda yürüme özelliği modla geri geldi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir