Netflix'in Clark Dizisinden Fragman Geldi » Teknoloji Arşivi -

Sıradaki içerik:

Amazon Prime ABD Fiyatlarına Zam Yapıldı

Netflix’in Clark Dizisinden Fragman Geldi

06 Şubat 2022 22:27
Netflix'in Clark Dizisinden Fragman Geldi

Dünyanın en popüler sinema ve dizi platformlarının başında yer alan Netflix, her yıl farklı ülkelerden yeni yapımlarla karşımıza çıkıyor. Dev platform şimdi de yepyeni bir dizinin tanıtım fragmanını resmi hesaplarından kullanıcıları ile paylaştı. Bir İsveç yapımı ‘Clark’  ismindeki dizinin suç türünde olacağı ifade edildi ve IT filminden tanıdığımız İsveçli oyuncu Bill Skarsgard’ın başrolünde yer alacağı aktarıldı.

Dizi gerçek bir suçlu olan İsveçli Clark Olofsson’un hayatından esinlenecek

Netflix, paylaşılan tanıtım fragmanında yapımı, ‘Suç, seks, gerçekler ve yalanlar’ olarak tanımlarken başrolde ünlü oyuncu Bill Skarsgard’ın yer alacağını vurguladı. Yönetmen koltuğunda Jonas Akerlund’un oturacağı, dizide Skarsgard dışında Vikings dizisi ile tanınan İsveçli aktris Alicia Agneson ve Midsommar filminde yer alan Bilhelm Blomgren’in bulunacağı da gelen haberler arasında yer aldı.

Dizinin yayımlanma tarihi ile ilgili detay paylaşmayan Netflix, dizinin ‘çok yakında’ izleyicilerle buluşabileceğini ifade etti. Ayrıca dizinin gerçek bir suçlu olan İsveçli Clark Olofsson’un hayatından esinleneceği belirtildi. Bu ünlü suçlu, işlediği cinayete teşebbüs ve banka soygunu gibi suçlarla ve rehin alınan kişinin kendisini rehin alan kişiye duygusal olarak sempati oluşturması durumuna yol açan Stockholm sendromunun ortaya çıkmasına yol açmasıyla tanınıyor.

Kaynak :https://www.webtekno.com/netflix-clark-fragman-yayimlandi-h120393.html
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.