Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Haberleri
  4. »
  5. Cyberpunk 2077’nin iptal edilen duvarda yürüme özelliği modla geri geldi

Cyberpunk 2077’nin iptal edilen duvarda yürüme özelliği modla geri geldi

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
195
cyberpunk_2077

Cyberpunk 2077’nin iptal edilen duvarda yürüme özelliği, Saturne adındaki bir mod üreticisinin çalışması ile oyuna geri getirildi. PCGamesN’in haberine göre, Saturne’nin duvardan yürüme modu hala yapım aşamasında. Ancak mod Nexus Mods’da oyuncuların deneyebilmesi için indirilebilir durumda. Yüklendiği zaman bir duvarın yanında çift zıplamak V’nin duvarda koşmasına  yol açacak.

İleriye bakmadan duvara koşmak ise oyuncuların duvarın içinden geçmesine sebep olacak. Ancak tüm duvarlarda bu yapılamıyor. Saturne şu açıklamayı yapıyor: ”Çılgınca bir şey beklemeyin, henüz yapım aşamasında.” Duvardan koşmak Cyberpunk 2077’nin E3 demosunda gösterilmişti. Orada V Mantis Blades kullanmadan önce hareketi yapıyordu, etrafını tanıyıp sonra düşmanı indiriyordu.

Ne yazık ki CD Projekt Red ”tasarımsal sebepler nedeni ile” duvardan yürümeyi oyundan çıkardı. Bu mod topluluğun oyunda ki özellikleri  ortaya çıkarmak için gösterdiği çabalardan sadece bir tanesi. Başka mod tasarımcıları oyuna eklenmemiş görevleri ve V’nin E3’teki görünümünü ortaya çıkarmıştı.

IGN Türkiye’nin yaptığı Cyberpunk 2077 konsol performansı inceleme videosunu izleyebilirsiniz.

 

 

https://tr.ign.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.