Battlefield 2042 Oynanış Görüntüleri Sızdı » Teknoloji Arşivi -

Sıradaki içerik:

Xiaomi Mi MIX 4’ün Bilmeniz Gereken 5 Benzersiz Özelliği

Battlefield 2042 Oynanış Görüntüleri Sızdı

14 Ağustos 2021 12:41
Sızan Battlefield 2042 görüntüleri tüm internette gösteriliyor ve EA hepsini gizli tutmak için elinden geleni yapıyor.
battlefield2042

Battlefield 2042 dün ilk teknik testini gerçekleştirdi ve EA şüphesiz katılımcılardan bir Gizlilik Sözleşmesi imzalamalarını istemesine rağmen, oynanış görüntüleri çevrimiçi olarak görünmeye başladı.

Battlefield 2042’de Bizleri Neler Bekliyor

PC Gaming alt dizinindeki bir gönderi, yayından kaldırılmadan önce sonunda 7.200’den fazla oy aldı ve sosyal medyada dolaşan diğer gönderilerde daha fazla görüntü görülebilir. Çoğu, Streamable tarafından barındırılıyor gibi görünüyor ve EA, çevrimiçi kalmalarını önlemek için elinden gelenin en iyisini yapıyor, ancak bu, EA’nın kaybettiği bir savaş.

Battlefield 2042

Bir yandan bu, hayranların Battlefield 2042’nin gelişine hevesli olduğunun kesin bir işareti, ancak diğer yandan bu hala teknik bir alfa ve kesinlikle oyunun en iyi adımını atmıyor. EA’nın oyunları yarı bitmiş durumda yayınlama konusundaki yıldızdan daha az itibarı ile DICE, yalnızca yeni Battlefield’ı en iyi temsil ettiğini düşündüğü oyun görüntülerini yayınlayarak muhtemelen en kötüsünden kaçınmaya çalışıyor. Buggy teknik alfa kesinlikle değil.

As Eurogamer notları, bu EA sonunda bulmak ve için sizi banlar böylece, tüm oyun bir kullanıcı adı ve kullanıcı kimliğine sahip bir filigran vardır Battlefield 2042 için şanslı birkaç test biri olmak için ne oyun çekimini yüklemek için gerçekten kötü bir fikir NDA’yı ihlal etmek.

Bununla birlikte, teknik alfadan kayda değer en az birkaç şey var. Görünüşe göre Battlefield 2042, Apex Legends ve Fortnite tarafından kullanılan hile önleme yazılımının aynısı olan Easy Anticheat’ı kullanacak. Oyunlar 128’e kadar oyuncuya sahiptir ve boş alanlar botlar tarafından doldurulur.

Dün ayrıca bize, Battlefield 4’ün Kimble “İrlandalı” Graves’ini (oyunun ortaya çıkarılan beşinci uzmanı) ve iklim kıyametinin sadece 20 yıl sonra ne kadar korkunç olacağını yeniden tanıtan Exodus fragmanını da getirdi .

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.