Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Haberleri
  4. »
  5. Apex Legends Yeni Chinatown Market Kostümleri’ni Tanıttı

Apex Legends Yeni Chinatown Market Kostümleri’ni Tanıttı

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
219
Apex legends

Respawn Entertainment, Apex Legends için bir ton içerik yayınlıyor.Geçtiğimiz ay oynaması ücretsiz

Battle royale etkinliğine de ev sahipliği yaptı, 2. yıl dönümü etkinliği, giriş hataları nedeni ile uzatıldı ve Kaos Teorisi etkinliği yalnızca bir hafta sonra başladı. Her ikisinde dekozmetik ödüller içeren , karakter görünümleri, Silah görünümleri, Silah uğurluğu ve paraşüt skinleri içeren ödüller vardı. Oyuncular Sezon 8 de önemli miktar da kozmetik kaplamaya sahip oldu. Ancak görünene göre daha fazlası yol da.

Apex Legends Görünümleri oluşturmak için giyim markası olan Chinatown ile ortaklık kurdu. Chinatown Market koleksiyonu ve bir çok karakterin Chinatown Market tarzında kıyafetlere kavuşması beklenen etkinlik 30 Mart’ta başlıyor. Chaos Theory etkinliği birkaç gün önce sona erdi.

Ancak oyuncular bazı efsanevi öğeler için king’s Canyon da bulunan Caustic Town Takeover’a geçiş sağlayabilirler. Sezon 8’in iki ay daha devam etmesi bekleniyor. Bu nedenle oyuncuların seviye 100 ve 110′ da Efsanevi uzun yay skinleri’ni kazanmaları için bolca vakitleri olacak. Apex Legends ödüllerle dolu Sezon 8’e devam ederken,

Bazı hayranlar ise sezon 9 için nelerin beklendiğini merak ediyor. Sezon 9 Efsanesi’nin  kim olacağını yalnızca zaman gösterecek.

 

 

İlgili Yazılar