Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dizi Film Haberleri
  4. »
  5. American Horror Story’nin 10.Sezonundan ilginç video

American Horror Story’nin 10.Sezonundan ilginç video

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
357
American Horror Story'nin 10.Sezonundan ilginç video

American Horror Story yan serisi American Horror Stories, 15 Temmuz Perşembe günü Hulu’da FX‘te yayınlanmaya başlayacak ve her ne kadar benzer şekilde korkutucu ve rahatsız edici olacak gibi görünse de, yeni Teaser, bir mizah anlayışı ortaya koyuyor. Yeni teaser, American Horror Story’nin ikonik Rubber Man’i (Kauçuk Adam) ve American Horror Stories için takdim edilen yeni Rubber Woman ( Kauçuk Kadın) ile eğlenceli bir buluşmayı gösteriyor.

Kısa tanıtımda, Rubber Woman ve Rubber Man sohbeti, Rubber Woman’ın American Horror Stories’in bir parçası olduğunu açıklıyor. Bir noktada Rubber Man’e bıçağı sunan ve ona rolünde “doğal” biri olduğunu söyleyen bir sahne arkası karşılaşması görüyoruz.

American Horror Story’nin Rubber Woman ve Rubber Man’i ile tanışın:

American Horror Story Oyuncu Kadrosu:

American Horror Story Oyuncu Kadrosu

İlk olarak geçen yıl duyurulan American Horror Stories, muhtemelen American Horror Stories’in daha önceki sezonlarında değinilenler de dahil olmak üzere çeşitli mitleri ve efsaneleri araştıracak ve bir saatlik yedi bölüm içerecek. Dizide American Horror Story’den birçok yıldızın yanı sıra seriye yeni katılan Glee mezunu Kevin McHale, Pose’dan Dyllón Burnside, Riverdale’den Charles Melton ve dizinin baş yapımcısı Ryan Murphy‘nin daha önce Instagram’da onayladığı The Prom’dan Nico Greetham da yer alacak. Yakın zamanda Amy Grabow’un Tipper Gore’u oynayacağı ve Danny Trejo‘nun Noel Baba’yı oynayacağı açıklanmıştı. American Horror Story mezunu Sarah Paulson, yan dizinin bölümlerinden birini yönetmeye hazırlanıyor.

American Horror Stories, Temmuz ayında Hulu’da FX’te çıkış yapacak. American Horror Story: Double Feature, American Horror Stories sona erdiğinde başlayacak ve Double Feature’ın son bölümü Cadılar Bayramı ile aynı zamana denk gelecek.

Kaynak : https://comicbook.com/horror/news/american-horror-stories-rubber-man-rubber-woman-teaser/

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.