Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Etkinlik
  4. »
  5. Amazon, Prime Day 2021’in Tarihini Açıkladı

Amazon, Prime Day 2021’in Tarihini Açıkladı

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
193
amazon prıme day

Şirket, bu etkinlik kapsamında hemen her ürün kategorisinde büyük indirimler yapacak. 48 saat boyunca devam edecek olan kampanyalar, Amazon Gaming Prime abonelerine de çeşitli avantajlar sunacak.

Dünyanın en popüler çevrimiçi alışveriş platformu Amazon, 21-22 Haziran tarihleri aralığında “Prime Day 2021” etkinliği gerçekleştireceğini duyurdu. Kullanıcıları büyük avantajların beklediği bu etkinlik, yalnızca Amazon Prime aboneleri tarafından kullanılabilecek. 

Şirket, Prime Day 2021 kapsamında Amazon Prime Gaming abonelerine de özel indirimler sunacak. Yani Amazon Prime kullanıcıları, bu etkinlikte oyunlara da uygun fiyatlarla ulaşma imkanı yakalayacaklar.

Amazon Prime Gaming abonelerine de özel indirimler sunacak.

amazon

Amazon Prime Day kapsamında teknolojik ürünler, ev yaşam ürünleri ve diğer kategorilerde çeşitli indirimler yapılacak. Mesela bir kullanıcı, akıllı telefonu için aksesuar satın almak isterse 50 TL ve üzeri her alışverişi için ekstra yüzde 20 indirim kazanacak.

Ancak az önce de belirtmiş olduğumuz gibi bu büyük kampanyaya dahil olabilmeniz için Amazon Prime abonesi olmanız gerekecek. Neyse ki en azından bazı kullanıcılar, bu aboneliği ücretsiz olarak aktif edebilecekler. 48 saat sürecek kampanyaya ücretsiz olarak da katılabilirsiniz.

Amazon, daha önce Prime abonesi olmamış kullanıcılar için 1 ay süreli ücretsiz katılım hakkı tanıyor. Yani kullanıcılar, bu abonelik paketini aktif ettikleri ilk ay boyunca herhangi bir ödeme yapmıyorlar. Aboneliğin devamını sağlayan diğer aylarda ise yalnızca 7.90 TL gibi uygun bir fiyat ödemesi yapılması gerekiyor. Aslında aylık 7.90 TL’lik ödeme bile Prime Day 2021 kapsamında sunulacak indirimlere değebilir.

Kaynak: https://www.webtekno.com/amazon-prime-day-2021-tarihi-aciklandi-h110636.html

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir