Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Haberleri
  4. »
  5. The King of Fighters XV, bir yıl ertelendi

The King of Fighters XV, bir yıl ertelendi

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
280
The King of Fighters XV

SNK haberi bir basın açıklamasıyla paylaştı.The King of Fighters XV’in yapımcısı Yasuyuki Oda, ekibin yaklaşmakta olan dövüş oyununu erteleme konusundaki kararını üzülerek duyurdu.

The King of Fighters XV’in yapımcısı Yasuyuki Oda yaptığı açıklamada şu sözleri dile getirdi:

The King of Fighters XV

“KOF XV’in 2021’de çıkmasını bekleyen pek çok hayranımız var, ancak pandeminin geldiği bu noktada maalesef KOF XV’in 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürüleceğini duyurmak zorundayız. Başlangıçta planladığımız çıkış tarihi, Japonya’da sürekli artan COVID-19 vakalarından negatif yönde etkilendi.”

“Sonunda, oyunun kalitesinin önce gelmesi gerektiğine dair nihai bir karar aldık ve bu karar yeni bir çıkış tarihini beraberinde getirdi. Geliştirici ekibimiz KOF XV üzerinde sıkı bir şekilde çalışmaya devam ederken, içtenlikle sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.”

EVO 2019 duyurusu

The King of Fighters XV, EVO 2019 sırasında duyuruldu. Etkinlikte, K’, Kyo Kusanagi, Leona, Benimaru, Shun’ei ve Mai Shiranui dahil olmak üzere oyunun altı dövüşçüsü açıklandı ve KOF XV’nin oynanışı oyuncularla paylaşıldı.

Serinin hayranları The King of Fighters XV’in oynamak için biraz daha beklemek zorunda kalsalar da rakiplerini Terry Bogard olarak Super Smash Bros. Ultimate’da dövmeye devam edebilirler.

Kaynak: https://tr.ign.com/the-king-of-fighters-xv/109628/news/the-king-of-fighters-xv-bir-yil-ertelendi

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.