Pubg Lite Nisan Sonunda Kapanıyor » Teknoloji Arşivi -

Sıradaki içerik:

Hitman 3 Dubai Bölümü 1 hafta boyunca ücretsiz !

Pubg Lite Nisan Sonunda Kapanıyor

31 Mart 2021 21:15
pubglite

Battle royale türünü popülerleştiren ve rakipler lejyonuna ilham veren oyun olan PlayerUnknown’s Battlegrounds‘un, güçsüz telefonunuzdan üst düzey oyun donanımınıza kadar her şeyde oynayabileceğiniz birkaç farklı sürümü vardır. Bununla birlikte, Nisan ayının sonunda liste bir giriş daha olacak;Alt uç makineler için ön görülen nihai yaşam ve ölüm savaşının ücretsiz oynanabilen versiyonu PubgLite, 29 Nisan 2021’de kapanıyor. 30 Mart’ta tüm indirmeler kapandığı görülmüştür.

pubg lite

Oyunun yapımcısı Krafton hayranlarına verdiği notta, Kapanmanın yaklaşması için bir neden belirtmedi işte tam olarak ne söylediği;

Sevgili oyuncular, Bizimle birlikte olan şaşırtıcı sayıda PUBG LITE hayranından gelen tutku ve destek için derinden minnettarız. COVID-19 salgınının yorucu zamanlarında, PUBG LITE’ın hayranlarımıza güvende kalmanın eğlenceli bir yolunu sağladıgını umuyoruz.

Ne yazık ki, çok tartıştıktan sonra zor bir karar verdik ve yolculuğumuzun sona ermesinin vakti geldi. PUBG LITE hizmetinin 29 Nisan 2021‘de (UTC) sona ermesinin planlandıgını üzülerek bildiririz.

Kaynak: Theverge

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.