Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Haberleri
  4. »
  5. PUBG: Battlegrounds Tamamen Ücretsiz Oldu !

PUBG: Battlegrounds Tamamen Ücretsiz Oldu !

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
183
PUBG: Battlegrounds Tamamen Ücretsiz Oldu

2017 yılında yayımlanan ve ilk senesinde oyun dünyasını tam anlamıyla domine eden Playerunknown’s Battlegrounds, değişen adıyla PUBG: Battlegrounds, geçtiğimiz aylarda heyecan veren bir iddiayla gündeme gelmişti.

PUBG: Battlegrounds, artık tamamen ücretsiz bir oyun.

PUBG: Battlegrounds, artık tamamen ücretsiz bir oyun

Oyunun yapımcıları, geçtiğimiz haftalarda popülerliğini yavaş yavaş yitirmeye başlayan battle royale oyununu ücretsiz yapacaklarını açıklamıştı.

Yapılan açıklamaların ardından beklenen gün geldi çattı ve PUBG: Battlegroundstamamen ücretsiz bir oyuna dönüştü. Oyun, Steam üzerinde ‘Oynaması Ücretsiz’ oldu ve şimdiden binlerce yeni oyuncuya ev sahipliği yapmaya başladı.

Eski ve yeni oyunculara neler sunulacak

PUBG: Battlegrounds’ta yakında ‘BATTLEGROUNDS Plus’ isimli bir paket sunulacak. 12,99 dolar karşılığında (Türkiye’de kur nedeniyle daha ucuz olması fazlasıyla olası) satın alınabilecek bu paket, oyunculara dereceli oyun modunu, kariyer ve madalya sekmelerini, özel maç modunu ve üyelere özel kozmetik eşyaları sunacak.

Oyunu 10 Ocak 2022 tarihinden önce satın almış olan tüm PUBG oyuncularıysa otomatik olarak “Special Commemorative Pack (Özel Hatıra Paketi)” ile ödüllendirilecek. Bu paketle birlikte oyuncular, BATTLEGROUND Plus paketi ve çeşitli kozmetik eşyalar kazanacaklar.

Kaynak: https://www.webtekno.com/pubg-battlegrounds-ucretsiz-oluyor-h118339.html

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir