Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Haberleri
  4. »
  5. Prime Gaming’den 209 TL değerinde 5 farklı oyun

Prime Gaming’den 209 TL değerinde 5 farklı oyun

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
243
Prime Gaming'den Nisan ayında ücretsiz oyunlar

Amazon Prime Gaming’den Prime üyelerine 209 TL değerinde 5 farklı oyun. 

Amazon.com açıklamasına göre, Amazon Prime üyeleri bu ay Before I Forget, The Escapist, Aces of the Lutwaffe: Squadron, Move or Die: Couch Party Edition ve Moving out oyunlarına ücretsiz sahip olabilecek.

Amazon Prime üyeleri, Prime Gaming ile her ay üyelere özel oyun içeriklerine ücretsiz erişim sağlayabiliyor. Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri bu ücretsiz oyunların yanı sıra popüler oyunlar da kullanabilecekleri seviye atlama, kıyafet ve kaplama gibi karakter yükseltmeleri ile Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca ücretsiz abonelik gibi ayrıcalıklar da sunuyor.

Prime Gaming avantajları

Ücretsiz Twitch.tv Kanal aboneliği: Prime Gaming’in en büyük avantajlarından biri de Twitch’de ücretsiz abonelik sunması. Her ay istediğiniz bir kanala Prime üyeliğinizi kullanarak abone olabiliyorsunuz. Türkiye’de normal abonelik ücretleri 39’TL olduğu için insanların abone olmasını zorlaştırıyordu. Prime abonelikleri bu anlamda Türk yayıncılarının abone sayılarını da epey katlayacak gibi.

Her ay en az 5 ücretsiz PC oyunu: Prime Gaming üyeleri her ay en az 5 farklı oyuna ücretsiz sahip olabiliyor. Prime Gaming’de dağıtılan oyunlar genellikle eski veya bağımsız yapımlar. Prime Gaming aboneliği ise aylık 7.90 TL’lik fiyatı ile ceplerimizi çok zorlamıyor. Ayrıca Amazon Prime ilk üyeliğinizde 30 günlük deneme şansıda sunuyor

Popüler oyunlarda ücretsiz içerikler: Prime Gaming ayrıca league of legends, GTA V, Teamfight Tactics, Valorant gibi popüler yapımlarda her ay ücretsiz oyun içi içerikleri sunuyor. 

 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.