Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Haberleri
  4. »
  5. Overwatch Arşiv Etkinliği 6 Nisan’da Geri Dönüyor

Overwatch Arşiv Etkinliği 6 Nisan’da Geri Dönüyor

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
204
Overwatch-Arşiv-Etkinliği-6-Nisan'da-Geri-Dönüyor

6 Nisan ile 27 Nisan tarihleri arasında Arşiv etkinliği Overwatch’a geri dönüyor.

Overwatch Etkinliği’nin özelliği eskiden satın alınabilen tüm Arşiv skin ve modelleri tekrar satın alınabilir olarak sunması. Ve bu etkinlik için yeni skinler de gelecek. Önceki yıllardaki gibi Arşiv etkinliğinin iki belirgin noktası olacak 1.si kooperatif görevler Overwatch evreninin tarihindeki önemli anların  etrafında şekilleniyor olması. Buna Uprising, Retribution ve Storm Rising görevleri oyundaki lokasyonları ile birlikte dahil olacak. Fakat 2020’deki gibi yeni görevler olmayacak, bunun nedeni ise yapımcıların Overwatch 2 üzerine yoğunlaşmış durumda olması.

2020’nin Arşiv etkinliğinde bu görevlere dahil olan değişiklikler, düşmanların efektleri ile haftalık ödüllerdi. Bu senenin etkinliğine bunlar dahil olsa da 2021 için yenilik olmadığı söyleniyor. Overwatch 2′nin yapım aşamasındaki yoğunluktan kaynaklı olarak bu yılın Arşiv etkinliğinin en büyük getirisi eski skinlerin satın alıma açık olması.

Her yeni etkinlikle birlikte Overwatch ekibi mutlaka yeni skinler çıkarıyor. Etkinliğin başlangıcından bir gün önce iki yeni skin daha duyuruldu. Widowmaker ve BlizzCon online’da duyurulmasından sonra tüm odaklar devam oyununa çevrilmiş durumda. Ancak etkinliklerle yeni skinlerin hâlâ geliyor olması bizler için oldukça sevindirici.

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.