Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Haberleri
  4. »
  5. Mobil Oyunlardan Para Kazanmanızı Sağlayan Uygulama: Play2Win

Mobil Oyunlardan Para Kazanmanızı Sağlayan Uygulama: Play2Win

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
60
Mobil Oyunlardan Para Kazanmanızı Sağlayan Uygulama Play2Win

Play2Win, mobil oyun oynayarak nakit para kazanmanızı veya istediğiniz platformda hediye çeki almanızı sağlıyor.

Yeni yayınlanan Play2Win uygulaması ile oynadığınız oyunlardaki yeteneğiniz, yerine getirdiğiniz görevler ve diğer oyuncularla yaptığınız karşılaşmaların sonuçlarına göre birçok ödül toplayabileceksiniz. Play2Win, her hafta farklı oyun içeriğiyle birlikte haftanın oyununu oynayabileceğiniz, Pazar günleri düzenlenen Final gününde kendinizi gösterebileceğiniz ve diğer oyuncularla rekabet edebileceğiniz turnuvalara ev sahipliği yapıyor. En iyi oynayan ve en çok puan alan oyuncu, oyun içinde kazandıkları para ödüllerini nakite çevirmenin yanı sıra Steam, Google Play Store ve App Store gibi platformlarda hediye kartları için de kullanabiliyorlar.

Play2Win Sistemi nasıl çalışıyor?

Mobil Oyunlardan Para Kazanmanizi Saglayan Uygulama Play2Win 1

Play2Win’in sisteminde oyuncular, hafta içi oynanan 20 oyun ile o hafta sonu için Final bileti kazanma şansı elde ediyor. Hafta içi oyun oynayarak kazanılan biletlerin sayısı ne kadar çok olursa hafta sonları gerçekleştirilen turnuvalara katılım şansı da o kadar artmış oluyor. Turnuvada en iyi oynayan ve en çok puan alan oyuncu da ödüllendiriliyor. Fakat ödüller tek kişiyle sınırlı kalmıyor ve onlarca kişi aynı anda ödül kazanabiliyor.

Play2Win’de oyunlardan kazandığınız parayı Steam, Play Store ve App Store gibi platformlarda hediye çeki almak istemeden parayı doğrudan nakite çevirmek isterseniz paranız banka, İninal veya Papara hesabınıza transfer ediliyor. 

Mobil uygulamayı buradan indirebilirsiniz.


Kaynak: www.webtekno.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir