GTA 6 Hakkında İlginç Açıklama: Oyun Hazır,Geliyor » Teknoloji Arşivi -

Sıradaki içerik:

Supercell, Clash Evreninde Geçecek 3 Yeni Oyunun Duyurdu

GTA 6 Hakkında İlginç Açıklama: Oyun Hazır,Geliyor

03 Nisan 2021 15:32
GTA -6-Hakkında-İlginç-Açıklama-Oyun Hazır-Geliyor

Rockstar Games çalışanı olduğunu iddia eden kişi, 4Chan isimli anonim paylaşım platformunda, yaklaşmakta olduğunu düşündüğümüz GTA 6 ile ilgili açıklamalarda bulundu. Uzun süredir hakkında en ufak bir gelişme yaşanmayan Grand Theft Auto 6 ile ilgili bugüne kadar ki belki de en heyecan verici gelişme yaşandı.

Rockstar Games çalışanı olduğunu iddia eden bir kişinin 4Chan isimli anonim platformdan yaptığı bir açıklamada, oyunun uzun süredir hazır olduğunu ve duyurulmasına da çok az kaldığını gözler önüne seriyor. 4Chan’de paylaştıktan sonra Reddit gibi küresel platformlarda çok konuşulan iddiaya göre Rockstar Games GTA6 ile ilgili çalışmalarına çok önceden başlamış. Şirketin geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen oyunu Red Dead Redemption 2, GTA 6’nın geliştirme sürecini hiçbir şekilde etkilememiş. Rockstar Games , bir yandan Red Dead Redemption 2 için çalışırken diğer yandan da GTA 6’yı geliştiriyormuş.

 

GTA 6 10 yıldır geliştirme aşamasındaymış

Bugüne kadar sizlerle paylaştığımız pek çok GTA 6 iddiasında, oyunun geliştirilme aşamasında olduğundan ve hala geliştirildiğinden bahsetmiştik. Fakat Rockstar Games çalışanı olduğunu iddia eden kişi, bu iddiaları elinin tersiyle itiyor. Söz konusu gönderiye göre şirket GTA 6 ile ilgili çalışmalarına neredeyse 10 yıl önce başlamış.

Gönderi sahibi, oyunun tüm detaylarının tamamlandığını ve duyurulmaya hazır olduğunu belirtti. Bugüne kadar sizlerle paylaştığımız iddialarla genel olarak çelişen son paylaşım, GTA 6 hayranlarını heyecanlandırmış durumda, Şirket  şu ana  dek konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmamış olsa da bu paylaşımdan sonra gelebilecek en ufak bir hamle, video oyun dünyasını sarsabilir.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.