Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Haberleri
  4. »
  5. Destiny 2’nin yeni sezonuyla sonsuz geceleri ve klasik kuşatma sistemini getirdi

Destiny 2’nin yeni sezonuyla sonsuz geceleri ve klasik kuşatma sistemini getirdi

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
242
destıny 2

Bungie’nin Salı günü yaptığı açıklama ile Destiny 2, 11 Mayıs’ta çıkacak olan yeni sezonu Season of the Slicer ile Last City’nin Vex’in yakınlaşma çabalarından korunması için koruyucuları görevlendiriyor.

destıny 2

Yeni sezon 24 Ağustos’a kadar devam edecek ve bir çok yeni silah, yeni görev ve klasik Destiny kuşatmalarına ev sahipliği yapacak.

Splicer sezonu, insanlığın kalan son kalelerinden biri olan Son Şehir’e doğrudan tehditler savuran Vex’le ilgili, Vex güneşi engelledi ve şehri sonsuz geceye sürükledi. Onları durdurmak ve muhafızların şehre güneş ışığını geri getirmek için Mithrax, Kell of the Light House ile birlikte çalışması gerekecek.

Sezonun bir parçası olarak, oyuncular Mithrax’ın izni ile bir Vex simülasyonuna girme ve Vex kodlarını çalıp sırlarını keşfetmeleri gereken Override adlı altı oyunculu bir eşleştirme etkinliğini tamamlama şansına sahip olacaklar. Ayrıca, oyuncuların Vex Network’ü içinden yok etmeye çalışabilecekleri, Expunge adlı yeni bir haftalık zirve görevi de içeriyor.

22 Mayıs’ta oyuncular gizemli Vault of Glass baskınında Vex ile karşılaşabilir. Vault’da oyuncuları bekleyen zorluklar arasında Time’s Conflux olan Atheon’a karşı bir savaş yer alıyor. Glass of Glass, orjinal Destiny’nin ilk baskınıydı. Bungie‘ye göre, yeni Vault of Glass, Destiny 2’ye ve oyuncuların mevcut oyundan beklentilerine daha iyi uyacak şekilde tasarlanmış baskının güncellenmiş bir versiyonu.

Season of the Splicer’daki bir diğer yeni özellik ise, Bungie’nin geçen ay ortaya çıkardığı tartışmalı yeni Armor Synthesis sistemi. Armor Synthesis, oyuncuların Guardian’ın görünümlerini yeni bir transmog sistemi ile özelleştirmelerine olanak tanıdı. Yeni sezon kartına sahip olanlar ise Season of the Splicer başladığında yeni Exotic stasis tabanca Cryosthesia 77K’yı ücretsiz şekilde alabilecek.

Kaynak: https://www.polygon.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.