Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Haberleri
  4. »
  5. Call of Duty Warzone hilecileri fazla ileri gitti.

Call of Duty Warzone hilecileri fazla ileri gitti.

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
562
Call-of-Duty-Warzone-hilecileri-fazla-ileri-gitti

Call of Duty Warzone hilecileri oyunda olmayan ekipmanları kullanıyorlar.

Bildiğiniz gibi Call of Duty Warzone bir süredir hilecierle baş etmeye çalışıyor, ancak hileciler dur durak bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan ban dalgasının ardından  475.000 oyuncunun hesabı kalıcı olarak askıya alındı, bunun ardından bazı hileciler Warzone’da bulunmayan bir ekipman olan gece görüş gözlüğü kullanarak banlanmamalarıyla övünmeye başladılar.

Call-of-Duty-Warzone

Eurogamer’ın haberine göre, Call of Duty Warzone Warzone yayıncısı Stephen ”Yungstaz” Galloway, hile kulllandığını öne sürdüğü bir oyuncunun bir klibini yayınladı. Klip, oyuncunun düşman oyuncuların konumlarına otomatik olarak ping attığını, insan üstü reflekslere sahip olduğunu ve ardından bir çift gece görüş gözlüğü taktığını gösteriyor.

Bildiğiniz üzere Call of Duty Warzone, 2019’da yayınlanan Modern Warfare oyununun temeli üzerine inşa edilmiş bir oyun, gece görüş gözlüğü de bu oyunun vezgeçilmezlerinden biri.

Başka bir klipte ise Galloway, 5 aydır banlanmadan hile kullandığını öne süren oyuncularla konuşurken görülüyor. İnanılmaz bir şekilde, oyuncunun kullanıcı adı lobide defalarca değişiyor ve bir noktada ” LITERALLY AIM ASSIST M8” olarak değişiyor bu da ”GERÇEKTEN NİŞAN HİLESİ KULLANIYORUM” gibi bir anlama geliyor.

Reddit kullanıcısı PerfectEfficiency8 de platforma, bir oyuncunun aimbot kullandığını ve bir oyuncuyu duvardan mükemmel şekilde vurduğunu gösteren bir klip yükledi. Klibin sonunda, oyuncunun gece görüş gözlüğü taktığı görülebiliyor. Reddit kullanıcıları, klipte yer alan hilecinin 686 seviye olduğunu fark ettiler, bu da herhangi bir hile tespit programına yakalanmadan günlerce oynadıkları veya bu hesabı satın aldıkları anlamına geliyor.

Gece görüş gözlükleriyle ilgili komik olan şey ise, bu ekipmanın Warzone haritasında herhangi bir avantaj sunmuyor oluşu. Hileciler görünüşe göre, gece görüş gözlüklerini yalnızca Activision’ın hile tespit sistemine yakalanmadıklarını göstermek adına kendileri ile övünebilmek için kullanıyorlar.

 

Kaynak: https://tr.ign.com

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.