Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids çıkış tarihi ertelendi.

Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids çıkış tarihi ertelendi.

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
374
Assassin’s-Creed-Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids DLC’si  ertelendi. Ubisoft’un duyurusuna göre Wrath of the Druids’ın çıkışı, daha iyi bir deneyim için 29 Nisan’dan 13 Mayıs’a erteleniyor.

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’nın eklenti paketinin gecikmesinin nedenlerini anlatan bir makale üzerine çalıştıklarını söyledi. Pakette Eivor, İrlanda’ya gidecek ve Children of Danu olarak druid bir kabile ile karşılaşacaktı.

Ubisoft, 29 Nisan’da satışa sunulması gereken yükseltmenin ertelenmesini Twitter hesabından duyurdu. Ubisoft ” daha rafine bir deneyim sunmak için” yayın tarihini geri çektiğini açıkladı. Geliştirici aynı zamanda geliştirme sürecine şeffaflık sağlayan bir makale yayınlama sözü de verdi.

Assassin’s Creed Valhalla oyuncuları bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Assassins-Creed-Valhalla

Bazı oyuncular yalnızca bir veya iki hata ile karşılaştığını bildirirken, bazı oyuncalar ise sık sık çökmeler ile ve ilerleme kaydetmelerini engelleyen diğer önemli sorunlarla karşılaşmaya devam ediyor. PC Gamer yaşanan bu problemle alakalı, geliştiricinin geçen ay Ostara Festivali sezonluk etkinliğinin bazı kısımlarını kaldırmak zorunda kaldığını, çünkü bunların oyunun çökmesine neden olduğunu belirtiyor. Geliştimenin, AC Valhalla sezonluk bilet fiyatına dahil olacak, ancak bağımsız olarak da satın alınabilecek.

Wrath of the Druids, Ubisoft’un oyunun çıkışı sonrası Valhalla’yı desteklemek için yayınlayacağı ilk eklenti paketi. DLC’nin haberi oyun çıkarken 2020’de ortaya çıkmıştı. Wrath of the Druids’i ”Viking tarihindeki en iddialı savaşı” yaşayacağımız Siege of Paris takip edecek.

Ubisoft, DLC’lerini erteleyen tek geliştirici ya da yayıncı değil. Bethesda tarafından yayınlanan Arkane’in Deathloop’unun çıkışı ise Eylül 2021’e ertelenmiş durumda. Assassin’s Creed’in uzun süredir hikayelerden sorumlu yönetmeni olan Darby McDevitt de yakın zamanda Ubisoft’tan 10 yıllık çalışma sonrası ayrıldığını duyurmuştu.

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.