Teknoloji Arşivi –

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Hayatta Kalma Oyunu Severlere 7 Hayatta Kalma Oyunu Tavsiyesi

Hayatta Kalma Oyunu Severlere 7 Hayatta Kalma Oyunu Tavsiyesi

Gizem Şentürk Gizem Şentürk -
34
Hayatta Kalma Oyunu Severlere 7 Hayatta Kalma Oyunu Tavsiyesi

Hayatta kalma oyunları, oyuncuların sınırlarını zorluyor, onlara zorlu problemler sunuyor ve yaratıcı çözümler bulmaları için onlara meydan okuyor. Gelin sizler için derlediğimiz hayatta kalma oyunlarına bir göz atalım.

Conan Exiles Age Of Sorcery:

Fiyat: 74,99 TL

Conan Exiles, Funcom tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen ve yayınlanan bir hayatta kalma video oyunudur. Oyun, Conan the Barbarian’ın dünyasında geçiyor, özel oynanabilir karakter Conan tarafından kurtarılıyor ve yolculuklarına başlıyor.

Valheim:

Fiyat: 32,00 TL

Valheim, İsveçli Iron Gate Studio tarafından geliştirilen bir hayatta kalma ve sandbox türündeki video oyunudur. Coffee Stain Studios tarafından 2 Şubat 2021’de Windows ve Linux kullanıcıları için Steam platformunda erken erişim olarak yayınlanmıştır.

Grounded:

Fiyat: 50,00 TL

Grounded, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan bir hayatta kalma video oyunudur. Temmuz 2020’de Microsoft Windows ve Xbox One için erken erişimde piyasaya sürüldü. Oyunda minik bir böcek kadar küçülüp diğer arkadaşlarımızla veya tek başımıza evimizin arka bahçesinde hayatta kalmaya çalıştığımız ve ne vadettiği bilinmeyen bir dünyada hayatta kalma deneyimini bizlere fazlasıyla yaşatıyor. 

Escape from Tarkov:

Fiyat: 684,00 TL

Escape from Tarkov, Rus stüdyosu Battlestate Games tarafından geliştirilen bir Aksiyon-Rol Yapma/Simülasyon oyunudur. Oyunun kapalı alfası, seçilmiş bir grup oyuncuya 4 Ağustos 2016 tarihinde açıldı. Kuzeybatı Rusya’daki kurgusal Norvinsk bölgesinde, Rusya ile Avrupa arasında bir geçit görevi gören ‘özel ekonomik bölge’ etrafında geçmektedir. Oyuncular, bu özel askeri şirketlerden birinde veya Scav olarak çalışarak Tarkov şehrinden kaçmaya çalışmaktadır.

DayZ:

Fiyat: 259,99 TL

DayZ, Bohemia Interactive tarafından geliştirilmiş çok oyunculu bir hayatta kalma-korku oyunudur. İlk olarak MOD versiyonu çıkan oyun bir süre sonra “Standalone” sürümüyle piyasaya sunulmuştur ve Steamda yayınlanmıştır. DayZ’da amacınız bir zombi salgını şartları altında sağlıklı bir şekilde hayatta kalmaktır. Oyuncular haritada evleri yağmalayarak hayatını sürdürmeye çalışır.

Ark: Survival Evolved:

Fiyat: 32,00 TL

ARK: Survival Evolved, Studio Wildcard, Instict Games, Efecto Studios ve Virtual Basement işbirliğiyle geliştirilen bir aksiyon-macera hayatta kalma video oyunudur. Oyun hem birinci şahıs hem de üçüncü şahıs bakış açısından oynanabilmektedir ve oyunun serbest dünyasında yürüyerek veya bir tarih öncesi hayvan sürerek dolaşılabilirsiniz.

Medieval Dynasty:

Fiyat: 149,00 TL

17 Eylül 2020 steam çıkışlı ortaçağ temalı, hayatta kalma, macera, aksiyon, yaşam, hanedan kurma konulu role play oyunu Medieval Dynasty, gerçekçi bir Orta Çağ deneyimi arayan hayatta kalma severler için güzel bir tercih olabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.